Strona główna Fora Foto Sprzęt sprawdzony sprzedawca na allegro

sprawdzony sprzedawca na allegro

Sprzęt

Member

Witam,
Chciałbym zakupić aparat Canona na allegro mam upatrzonych kilka modeli jednak chciałbym się dowiedzieć czy macie może jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę na allegro? Wiadomo trzeba patrzeć na komentarze, ale czasami ludzie przemilczą niektóre rzeczy bo boją się dostać negatyw. Więc czy możecie mi kogoś polecić?

Member

Kupiłem swojego canona w fotoit. Co prawda odebrałem go na miejscu, ale sklep jest prawdziwy i już jakiś czas funkcjonuje. Jak kupisz przez neta i nie będzie pasiło, zawsze możesz odesłac

Member

Ja kupowałem zestaw body z dwoma szkłami, oprócz opinii zależało mi na odbiorze własnym z dwóch powodów sprawdzenie sprzętu przed kupnem i sprawdzenie odbiorcy , jestem zadowolony a sprzedawca z Allegro to Fotonia z Białegostoku polecam

Member

Możesz spróbować szukać u kogoś ze Standardem Allegro. Ci sprzedawcy robią wszystko, by nie dostać negatywa, bo tracąc Standard Allegro tracą zniżki, a to kupa kasy dla nich. Nie mogą więc sobie pozwolić na negatywy i neutrale.
Wiem jak było z zamawianym długopisem z grawerem na urodziny dla mego dziadka – pomylili się w formie grawera i kolorze pudełka, to ostatecznie dostałem drugi taki sam długopis z grawerem i darmową przesyłką, a wszystko po to, bym anulował swój neutralny komentarz. Ten drugi długopis dałem kumplowi na urodziny (tekst grawera oczywiście inny). Kwota niemała. Zamówienie dla dziadka opiewało na kwotę 100 zł. Woleli dać mi za darmo około 100 zł, niż pozostawić na swej karcie komentarz neutralny.
To jest moja rada, jeśli chcesz być pewnym zakupu za grubą kasę.

Member

popatrz na ich opinie są wiarygodne a najlepiej kupować od sprzedawcy który ma faktycznie sklep:)

Member

a może zwyczajnie przejść się do sklepu i kupić bedzie pewnie i bezpiecznie

Viewing 5 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.