Strona główna Fora Video Inne Studio Sensi-nowe studio filmowo-fotograficzne w Warszawie.Zapraszamy!

Studio Sensi-nowe studio filmowo-fotograficzne w Warszawie.Zapraszamy!

Inne

Member

Ponieważ temat pasuje zarówno do działu fotograficznego jak i video, zamieszczam i tutaj post na temat studia.

Jako firma SensiMedia zajmująca się od 4 lat produkcją filmową niedawno otworzyliśmy studio filmowo-fotograficzne w Warszawie, o łącznej powierzchni 250m2. Jest to doskonałe miejsce na realizację produkcji filmowej, sesji fotograficznej, organizację eventu czy castingu. Część studyjna o powierzchni 210m2 jest wyposażona w białą cykloramę (szer. 9m, wys. 4,5m, głęb. 6m) oraz w specjalnie zbudowaną wygodną antresolę, z której można podziwiać postęp prac. Dodatkowo do dyspozycji jest oddzielna kuchnia, garderoba, toalety, prysznic, Wi-fi. 

Można zamówić u nas scenografię oraz profesjonalne oświetlenie filmowe i fotograficzne. Oferujemy wiedzę, profesjonalne doświadczenie i fachową pomoc naszej ekipy. Gwarantujemy wygodę, profesjonalną obsługę i doskonałą atmosferę. 

Aktualnie do współpracy poszukujemy chętnych fotografów – oferujemy atrakcyjną cenę wynajmu studia do własnych projektów oraz współpracę przy zleceniach napływających do nas z zewnątrz. Pytania/zgłoszenia należy przesyłać na adres studio@studiosensi.pl

Zachęcam do obejrzenia strony studia http://www.studiosensi.pl
oraz strony SensiMedia http://www.sensimedia.pl

Viewing 0 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.