Strona główna Fora Foto Inne szukam najlepszej szkoły fotografii (najlepiej w małopolsce)

szukam najlepszej szkoły fotografii (najlepiej w małopolsce)

Inne

Member

Witajcie i poradźcie, głowa boli od reklam, zdam się na bezpośrednie i najrzetelniejsze źródło informacji jakim jesteście, szukam szkoły fotografii, najlepiej w małopolsce z dużym naciskiem na Kraków, byle zaocznie by nie dezorganizować sobie jeszcze bardziej i tak skomplikowanego życia ;)
Z góry dziękuje :)

Member

opcja szukaj…

szkoły niestety nie pojawiaja sie jak grzyby po deszczu i istnieja przewaznie te same. czasem jakas znika a czasem sie pojawia… tylko ze np studia zaoczne kosztuja sporo wiecej niz zwykłe zaoczne w szkołach bo jest to kierunek artystyczny ktory wymaga sporego nakładu (no moze troche taniej jest w WSHE w łodzi)
https://www.dfv.pl/forum/viewtopic.php?id=362
jest sporo studium ale to na technika wiec nie wiem czy ci takie cos podoba. no i na dobre studium tez trzeba trafic bo sa takie gdzie o dostaniu decyduje kolejnosc składania podan a nie poziom fotograficzny.

Member

Dziękuje za link i cenne rady. Pozdrawiam

Member

Sprawdź tutaj http://www.foto-info.pl/linki/viewcat-40.html Lista zawiera szkoły fotograficzne w Polsce z podziałem na województwa, może znajdziesz coś dla siebie. Dla dociekliwych na stronie jest podobna lista szkól foto w Europie.

pozdr.

Member

Polecam też stronkę http://kursnakurs.pl/#szukajSzkolenia(slowo=,tematyka=/czas%20wolny/fotografia,lokalizacja=) można tu znaleźć sporo ofert związanych z fotografia, zresztą jeśli chodzi o kursnakurs.pl fajen jest to, że są tu oferty dużych szkół, ale też kursy organizowane przez Domy Kultury.

Viewing 4 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.