Strona główna Fora Inne Ciekawostki, plotki, fakty, dowcipy Telefon dla seniora

Telefon dla seniora

Ciekawostki, plotki, fakty, dowcipy

Member

Znowu mój kolejny niefotograficzny wątek… :)

Hej ho,

Postaram się pokrótce naświetlić sprawę.
Zastanawiam się nad telefonem jak w temacie, ale innych firm jak Maxxcom czy Emporia – powód prosty – kasa.
Czy warto się pchać w jakieś MyPhone’y, Barel’e, Trak’i i inne? Wszystkie lub większość wygląda identycznie, różnią się tylko markami. W tej chwili w Realu jest Compas E02 za 90 zł, o którym w necie nie ma nic, poza informacją na pewnej stronie jako, że jest dostępny w sklepie, jak i w gazetce (z której o nim wyczytałem).
Babcia ma jutro urodziny, ma Nokię 3510i na którą narzeka, chciałaby mieć taki telefon jak ma dziadek (Maxxcom 400BB bodajże), no właśnie, ale czy warto ryzykować czy lepiej kupić coś innego?
Może ktoś z Was kupował swojej mamie, tacie, babci, dziadkowi, cioci, może sobie :) tego typu telefon i ma jakieś wieści? Są też chińskie, ale te już w ogóle odrzucam – chyba, że ktoś naprawdę wychwali mi jakiś pod niebiosa, ale do chińszczyzny podchodzę sceptycznie.

PS. Trochę długo to “pokrótce”, ale chciałem dobrze przedstawić sprawę.

Member

Sprzedałem w swoim życiu kilka MyPhon’ów i do tej pory żaden nie wrócił ;]

Member

Kolega ma myPhone’a, co prawda nie takiego dla seniora, a normalnego, na dwie kart SIM, ale żadnych problemów nigdy nie zgłaszał. Więc chyba nie takie złe te telefony. Mało tego… Dosłownie zwalił mnie z nóg, gdy wyciągnął z niego antenkę i włączył TV:-D

Member

Dobra Panowie, temat chyba już nieaktualny. Nie sądziłem, że w sklepach można kupić Maxcom’a tak tanio. Do niedawna były 2x droższe, nawet allegro nie oferuje lepszych cen.
Maxcom 350BB i Maxcom 430BB

Dzięki tym, którzy się wypowiedzieli :) Jak pisałem, dziadek ma Maxcom’a od kilkunastu m-cy i jest zadowolony, więc pewny towar :) W Bydgoszczy dostępny w kilku punktach.

Viewing 3 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.