Strona główna Fora Foto Sprzęt torba na aparat

torba na aparat

Sprzęt

Member

Jaką torbę polecilibyście na D90 + 2 obiektywy? Chodzi mi głównie o rozmiar. Zależy mi także na dobrej jakości i cenie. Z góry dziękuję.

Member

a ile mozesz wydac? ja mam tamraca i jestem bardzo zadowolony chociaz za duzo z nia nie chodze. kiedys mialem tamrac system 6 w ktorym miescil sie d80, lampa i 2-3 szkla. Obecnie uzywam duzo wiekszej bo i sprzetu przybylo. Wady: nie mozna jej przypiac do biodra i nie ma tez pokrowca przecideszczowego.

Member

Też proponuję Tamraca. Obecnie posiadam 2 torby – system 6 i 12 oraz plecak Evolution 8. System 6 w zupełności Ci na początek wystarczy a nawet zapewni mały zapas na dalszy rozwój. Sprzęt dość wygodny i trwały ze średniej półki cenowej.

Member

lowepro rezo 180 AW
trwała, bezpieczna, sensowna cena, pomieści to co chcesz, ma pokrowiec AW
przetrwała juz ze mną nie jedno :)

Member

Chcę wydać tak do 100-120, góra 150zł. Oglądałam w sklepie torby Lowepro (130 lub 140 – jak na moje oko bylyby dobre, ale mogę się mylić) i przyznaje, że przypadły mi do gustu najbardziej ze wszystkich. Nie chce zbyt dużej, ani też zeby była za mała….

Member

Trudno mowic o preferencjach bo kqzdy ma inne. Ja posiadam plecak Kata DR-467i Digital Rucksack. Spokojnie wejdzie D90 z przypieta krotka stalka plus 2-3 szkla i flesz. Dodatkowa zaleta to osobna, gorna komora na rzeczy osobiste oraz przestronna kieszen na laptopa. Jak dla mnie optymalna konfiguracja z praktycznego punktu widzenia. Do tego komfort noszenia. Niestety brak kieszeni typu fast access.

Viewing 5 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.