Strona główna Fora Inne Ciekawostki, plotki, fakty, dowcipy warsztaty Street Photo w Lublinie

warsztaty Street Photo w Lublinie

Ciekawostki, plotki, fakty, dowcipy

Member

Witam, zwracam się głównie do redakcji ale nie tylko 1i2 czerwca w Lublinie odbędą się warsztaty w Lublinie na których nie mogę uczestniczyć choć pochodzę z Lubelskiego ale do sedna sprawy proszę o częstsze zaglądanie i organizowanie tego typu imprez mam wrażenie że wszyscy zapomnieli o Lublinie niestety niewiele się dzieje oby jak najwięcej promocji i podnoszenia wiedzy o fotografii.
Pozdrawiam.

Member

Jestem ciekawa jak było dzisiaj, kto był, może coś napisze?

Member

Nikt nie napisał jak było w sobotę, to ja napisze jak było w niedzielę, bo nie można tego pozostawić bez komentarza. Warsztaty zorganizowane perfekcyjnie, wszystko zapięte na ostatni guzik, zaczynając od aktorów, którzy pozowali, po małe “co nieco”, ale najważniejsze aparaty Olimpusa, których było do wyboru do koloru. Nigdy wcześniej nie miałam okazji nawet trzymać w rękach aparatu tej firmy i nie brałam pod uwagę takiej opcji. Na warsztatach, które całe szczęście odbyły się także w Lublinie ( rzadko coś takiego dzieje się w naszym mieście) miałam okazję fotografować modelem E-PL5, zgrabny, mały, lekki i naprawdę dobry aparacik. Pomimo, że nie miałam doświadczenia w obsłudze, zdjęcia wyszły całkiem dobre. Zastanawiam się nad zakupem małego Olimpusa jako drugiego (oprócz lustrzanki), takiego “do kieszeni”, a na razie namówiłam kolężankę, która prosiła o rade jaki aparat sobie kupić. Takie warsztaty to super pomysł, lepszej reklamy dla sprzętu chyba nie ma, a doświadczenie dla amatorów, takich jak ja nieocenione:) Jeszcze raz dziękuję Organizatorom.

Member

Ale pokażecie więcej zdjęć?
Gdzie można je zobaczyć?

Member

pewnie pokażemy, tylko tak dużo sie dzieje ostatnio, że nie można tak dużo z jednych warsztatów, bo miejsce w galerii sie kończy, a zdjęć w szufladach coraz więcej:)

Viewing 4 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.