Strona główna Fora Foto Uwagi do serwisu www.dfv.pl Zwiekszenie limitu

Zwiekszenie limitu

Uwagi do serwisu www.dfv.pl

Member

W bardzo umiarkowany sposob wykorzystalem 98% limitu . I koniec . Jak mozna zwiekszyc limit ?

Member

Przychodzą mi do głowy dwie metody: załapać się na Galerię Użytkowników w DFV albo być aktywnym, pomocnym użytkownikiem, konstruktywnie komentując zdjęcia innych i pomagając na forum.

Member

Kris póki co na początek polecam nie wrzucać tak dużych zdjęć, ja też dobiłem raz do 98% ale miałem wtedy ponad 70 zdjęć, z czasem postanowiłem usunąć te nieciekawe i najmniej odwiedzane. Widzę, że masz w powiększeniu zdjęcia w okolicach 500 kilo, u mnie największe mają po ok 250 kb, ale są takie po ok 100:) nie musisz wrzucać fotek w wysokiej rozdzielczości, maksymalnie 1024 px dłuższy bok starczy, a czasem i 800 px. wtedy nie zapchasz tak szybko konta:) ps. możesz podmieniać zdjęcia już dodane do galerii na mniejsze i nie stracisz pod nimi komentarzy. pozdrawiam.

Member

Najprościej nie dawać dużych zdjęć (do 800pix dłuższy bok. Naprawdę wystarczy do większości zdjęć. I do 200Kb wagi, a jak można to i mniej). I spokojnie ponad 100 zdjęć zmieścisz w 15Mb.
I od czasu do czasu zrobić czystkę w folio i wywalić gnioty;)

Member

a moim zdaniem mozna spokojnie zwiekszyc konta uzytkownikow do 30 mb
w ciagu 1,5 roku dyski w serwerach podwoily swoja pojemnosc wiec nie powinno byc problemu :)

Member

Ilość nowych użytkowników też się podwoiła lub potroiła ;)

Member

Bardzo dobrym rozwiązaniem Ewy… byłoby premiowanie za aktywność…

Member

To nie jest moje rozwiązanie, to jest stosowane. WIesz, jaki masz limit, All? Może się wprawdzie zdarzyć, że ktoś zasłużony zostanie niezasłużenie niezauważony, ale staramy się premiować użytecznych użytkowników.
Wybaczcie poezję, jestem jeszcze przed kawą.

Member

aż spytam z ciekawości bo mnie skręci…. All… jaki masz limit?

Keymaster

Taki sam :p

Member

:)

Member

Moim zdaniem, limit początkowy powinien być jeszcze niższy (czy tu biją? ;)) + jakieś dodatkowe ograniczenie, np 1 fotka per dzień. To dopiero ograniczy „potencjał gniotowy”, każdy będzie się 10 razy zastanawiać czy wrzucić jakąś fotkę, czy lepiej nie.
Jeśli ktoś uploaduje , tylko po to żeby „coś” wstawić, a nie ze względu „bo to zdjęcie uważam za conajmniej dobre”, to przynajmniej żal mu będzie np. tego, że dzisiaj już nic lepszego nie wrzuci…

Member

hej. ktoś mi 5 mega dorzucił :]
komu mam dziękować ?

Member

heh:) ja się cieszę że mam więcej niż na naszej-klasie :P DZIEKUJĘ:P a MALCHOWI to odjąć!!!:P żartuję kolego:D:D:D:D

Viewing 13 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.