Życzenia

Ciekawostki, plotki, fakty, dowcipy

Member

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzę wszystkim forumowiczom oraz Redakcji dużo zdrowia , obfitego stołu, wesołego śmigusa-dyngusa i wiosennego optymizmu.
A przede wsystkim dużo przyjemności z fotografowania.

Member

:))
3 minuty przed Tobą złożyłem życzenia w innym wątku :) ale tutaj też mogę:

Zdrowych, spokojnych, wesołych i pogodnych Świąt Wielkanocnych !
https://www.dfv.pl/gallery/members/wzrokowiec.html?g2_itemId=3679829

Member

Wesołych Świąt dla całego Digitalowego świata!
Zdrowia, radości, miłości.

Member

Właśnie usiadłem do komputera, żeby złożyć życzenia wszystkim czytelnikom, ale skoro spóźniłem się nie będę mnożył bytów i wykorzystam istniejący wątek.

Dla tych z Was dla których Święta Wielkanocne są również przeżyciem religijnym składam najserdeczniejsze życzenia czerpania pełnej radości ze Zmartwychwstania Chrystusa. Oby ten fakt był dla Was umocnieniem i abyście mogli zawsze wracać do niego w chwilach trudnych, jakie przecież zdarzają się ciągle. Obyście zawsze pamiętali o nieskończonej Bożej Miłości i o tym, co powtarzają sobie w Święta bracia prawosławni, że Chrystus prawdziwie zmartwychwstał.

Dla Was, którzy po prostu spędzacie Święta w gronie rodziny oby to był wspaniały czas radości, miłych spotkań i po prostu przyjemnego odpoczynku. Oby pogoda dopisywała, a atmosfera sprzyjała odpoczynkowi od trosk dnia codziennego. I oby powrót do pracy we wtorek był bezbolesny ;-))

A wszystkim, którzy mają nieuszczelnione korpusy (własne, albo aparatów) życzę niezbyt mokrego dyngusa, zawsze trafionych kadrów i dużo, dużo radości z czytania kolejnych DIGITAL FOTO VIDEO (co jest też moim pragnieniem ukrytym pod płaszczykiem życzeń ;-))

Wszystkiego dobrego w imieniu całej redakcji życzy RedNacz!

:-))

Member

Najlepszego czasu w te świąteczne dni – wesołego Alleluja :)

Member

Wszystkiego Naj… dla wszystkich fotozakręconych i ich rodzin, które tak dzielnie to znoszą:-)

Member

I ja do tych zyczen sie przylaczam :-)))

Member

I ja życzę wszystkim użytkownikom pogodnych Świąt Wielkanocnych, a Szanownej Redakcji oprócz tego, życzę wydania kolejnego numeru DFV.

Member

Redakcji DFV, wszystkim koleżankom i kolegom z tego vortalu życzę niezapomnianych, miłych i pogodnych Świąt oraz zdrowia i wszelkiego innego powodzenia. :)

Member

Radosnych, rodzinnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzę Redakcji i wszystkim Koleżankom i Kolegom :)

Member

Również życzę Redakcji i wszystkim Czytelnikom radosnych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, wielu uśmiechów, życzliwości, wszystkiego najlepszego i wspaniałych fotografii :)

Viewing 10 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.