Odpowiedz

#168396 Dodany przez nightcuber 04-07-2017 - 01:09

Witam,

Tak jak w temacie.. Dziwna sprawa. Po zainstalowaniu Magic Lantern stwierdziłem, że nie chce w to brnąć, ponieważ standardowe oprogramowanie mi wystarcza. Najbardziej na czym mi zależało to nagrywanie na najmniejszej przesłonie, a że posiadam 600d dopóki nie wgrałem Magic Lantern było to nie możliwe. No ale przejdźmy do rzeczy. Po odinstalowaniu wpinam swoją ulubioną 50-dziesiątkę od Canona, przechodzę w tryb nagrywania.. a tu BUM.. przesłona 1.8

Z jednej strony bardzo się cieszę, bo Magic Lantern miał mi slyżyć do regulowania przesłony, no i też chciałem ogarnąc Timelaps'y, no ale na to znajdę inny sposób, no ale też mam pewne obawy, że w moim body mogło się coś uszkodzić.. 
Miał ktoś z was podobny problem?

Zapraszam do dyskusji!
Pozdrawiam.

#168411 Dodany przez piotr 12-07-2017 - 00:40

Raczej nie pomogę, bo pierwszy raz słyszę o takiej sytuacji. Jak używałem ML, to miałem ją na części kart pamięci, a na części - nie. W efekcie na przemian ML był aktywny w aparacie lub go nie było. I nie zauważyłem żadnych negatywnych skutków braku ML przy aktywnym trybie bootowania z karty.

Odpowiedz
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając z naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.