LENSPEN® w rękach nowego dystrybutora

0

Marka LENSPEN® – uznany kanadyjski producent akcesoriów czyszczących do optyki ma nowego przedstawiciela w naszym kraju. Została nim firma My Adventure Sp. z o.o. z Warszawy, która reprezentuje także marki Lexar, Duracell, 2-Power oraz BUQU a jej produkty dostępne są w szerokiej sieci sprzedaży na terenie całego kraju, zarówno w profesjonalnych sklepach fotograficz-nych jak i sieciach elektro oraz w sprzedaży internetowej.

LENSPEN® to rozpoznawalna na całym świecie marka, której historia sięga 1992 roku. Wtedy to właśnie rozpoczęła się produkcja unikalnego komponentu bazującego na cząsteczkach węgla, któ-rego cechą jest doskonałe absorbowanie wszelkich zabrudzeń, w tym także tłustych odcisków pal-ców. Co ciekawe pomysł na takie produkty powstał w obliczu popularnej metody czyszczenia szyb i luster gazetami codziennymi, których druk był wykonywany farbą drukarską opartą na związkach węgla. Technologia LENSPEN® została wielokrotnie opatentowana zaś same produkty cieszą się niesłabnącym uznaniem największych producentów wysokiej jakości optyki, zarówno tej fotogra-ficznej (Nikon, Olympus, Sony i inni) jak i obserwacyjnej (Leupold, Schmidt i Bender i inni). Nawet amerykańska agencja kosmiczna NASA korzysta z akcesoriów LENSPEN® do czyszczenia swojej apa-ratury w kosmicznych warunkach bezwładności!
Wśród produktów sygnowanych logo LENSPEN® znajdziemy akcesoria do czyszczenia obiek-tów, filtrów i ekranów LCD, których końcówki czyszczące różnią się wielkością i kształtem ułatwia-jąc skuteczne i wygodne czyszczenie. Wszystkie z nich mają postać niewielkich długopisów, któ-rych przenoszenie i przechowywanie jest wyjątkowo bezproblemowe.


Portfolio LENSPEN® uzupełniają wysokiej jakości ściereczki z mikrofibry, czyściki do okula-rów oraz zestawy do czyszczenia matryc i sensorów, których unikalna konstrukcja pozwala na w pełni bezpieczne oczyszczenie wnętrza aparatu fotograficznego w domowych warunkach. Możliwe jest to dzięki dedykowanemu akcesorium, które doświetla oraz powiększa nam matrycę, ułatwia-jąc odnalezienie zabrudzenia. Do wyczyszczenia możemy użyć gruszki lub specjalnego, ‘łamanego’ czyścika znajdującego się w zestawie, który pozbędzie się trudniejszych i bardziej uporczywych zabrudzeń.

Oryginane produkty LENSPEN® to:
• – bezpieczeństwo – można je bez obaw stosować na ekranach LCD, plazmowych i szklanych.
• – skuteczność – jak żaden inny produkt dostępny na rynku dokładnie usuwa tłuste odciski palców zachowując ochronne powłoki optyki
• – wygoda – kompaktowy rozmiar
• – gwarancje ponad 500 użyć – LENSPEN® nigdy nie wyschnie, ponieważ nie zawiera płynów!

Pełną gamę produktów LENSPEN® oraz szczegółowe informacje o marce można znaleźć na stronie dystrybutora: www.myadventure.com.pl.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?