nick-on

Wyświetl więcej
fotbox loader

AnnaB AnnaB

Ocena użytkownika: 10
Miało być "świetne" oczywiście. Sorry za literówkę, za późno zauważyłam. Edytowałam komentarz i poprawiłam, ale nie udało mi się zapisać poprawnej wersji :(
Teraz już mogę dodać ocenę :)

AnnaB AnnaB

Ocena użytkownika: 10
Śwoetne ujęcie.

Mefiu Mefiu

Ocena użytkownika: 8
Kica jak zając

sud sud

Ocena użytkownika: 10
Piękny.

cornus_2 cornus_2

Jak Tomasz.
Wyświetl więcej
fotbox loader

nick-on nick-on

To ja może się wytłumaczę z mojego komentarza... Nie używam Photoshopa i nie wiem, jakie efekty się uzyskuje przy poszczególnych działaniach. Czy nakładka w postaci listków, to jest coś, co się nakłada na całe zdjęcie i tylko wycina to, co ma nie być pokryte nakładką? Jeśli tak, to prawdopodobnie w tym jest sęk. Moim zdaniem bardzo nienaturalnie wygląda szata po prawej na dole. Nie tyle sama szata, co styk szaty i ściółki leśnej. Wygląda to jakby postać była wklejona i stąd moja uwaga o fotomontażu. Może jest to kwestia jeszcze do dopracowania? Jak sądzę drzewa po lewej zostały w PS-ie rozmyte, co potęguje wrażenie wklejenia postaci w zdjęcie.

nick-on nick-on

Efekt końcowy bardzo ciekawy, ale czy kategoria nie powinna być przypadkiem 'fotomontaż'...?

nick-on nick-on

Ocena użytkownika: 9
Pięknie jest! Ładne światło złapane tak na pierwszym planie, jak i w tle. Dodatkowy plus za jakość. Z przyjemnością będę do tego zdjęcia wracał.

nick-on nick-on

A czego się spodziewałeś po aparacie z 60-krotnym zoomem optycznym??? To nie jest kwestia Nikon czy nie Nikon. Od 12 lat fotografuję Nikonami i sobie chwalę. Rozważ lustrzankę...

nick-on nick-on

Jeszcze raz się przyjrzałem na domowym kompie. Ostrości rzeczywiście brak - wydaje się, że najostrzejszy jest mniej więcej początek ogona, ale poza tym dzieje się tu jeszcze kilka innych bardzo niedobrych rzeczy. Jeśli jest to kadr prosto z aparatu, to chyba czas zmienić aparat... Jeśli nie, to mocno przegiąłeś z obróbką i cropowaniem. Wszystko się rozmazało i cały ptak wygląda jak plama.
Jeśli chodzi o ostrość, staraj się na przyszłość ostrzyć na oko.
Wyświetl więcej
fotbox loader
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając z naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.