okuka67

"W niebie brak wszys­tkich in­te­resujących ludzi." F. Nietzsche

Wyświetl więcej
fotbox loader

okuka67 okuka67

Bardzo dziękuję wszystkim oglądającym, a w szczególności tym, którzy zdecydowali się zabrać głos :) Zdjęcie nieco przypadkowe. Tzn nie przypadkowo skadrowane, tylko raczej nieplanowane. Sesja dotyczyła całej modelki, jednak zobaczywszy to obuwie pomyślałem, że grzech go nie uwiecznić w osobnym kadrze ;)

jnowak64 jnowak64

!!!

Trom Trom

udany kadr, bardzo

cornus_2 cornus_2

Bardzo interesujący kadr. Mając na uwadze jedną nóżkę bardziej, zaliczyłbym do kategorii " świadoma prowokacja kontrolowana";) Bardzo ciekawe. Mi się podoba.

asawiska asawiska

mnie również :)
Wyświetl więcej
fotbox loader

okuka67 okuka67

Ocena użytkownika: 2
Jakość tego zdjęcia pozostawia wiele do życznia, jedna sieczka się zrobiła. Kadrowanie też bez żadnej koncepcji. Tytuł nie ratuje niestety.

okuka67 okuka67

No dobrze, na początek może być :)))

okuka67 okuka67

Chciałeś portalowej edukacji to masz :P
P.S. A może zamiast Draculi goła baba... No nie mogę się zdecydować....

okuka67 okuka67

Jakby po prawej od bramy na tle tego jasnego kawałka muru sam Dracula stał to byłoby lepsze :P A najlepiej cień jego upiorny... Jak po drugiej stronie cienie drzew.

okuka67 okuka67

Chodzi o to by mieć myśl własną. A jak wiadomo nie jest możliwe by każdy ją zrozumiał. Szczególnie jak Ci za to nie płacą nie ma się co wysilać by wszystkim dogodzić.
Wyświetl więcej
fotbox loader
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając z naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.