zibiro

Wyświetl więcej
fotbox loader

ka_tula ka_tula

Ocena użytkownika: 2
dobrze byłoby wybrać gładsze tło no i przede wszystkim nie błyskać Małej po oczach.

nick-on nick-on

Ocena użytkownika: 1
Drogi zibiro,
Pomijając "awangardowe podejście do ortografii, składni i gramatyki", bardzo proszę o doprecyzowanie pojęcia "chwalenia się zaporzyszonom fotką" (i to niejedną), gdyż domyślam się, że masz tu na myśli plagiat, a to już jest zarzut ciężkiego kalibru... Chętnie ustosunkuję się do rzeczonego zarzutu, podpierając mój ewentualny wywód dowodami w postaci EXIF-ów tudzież RAW-ów.
Jeżeli chodzi o piękno polskiej (nie: Polskiej) przyrody, to jednak polemizowałbym...
A jeśli już mamy nową skalę ocen zdjęć, to chętnie z niej skorzystam i przyznam zasłużoną jedynkę, bo zdjęcie powyższe jest zdecydowanie jednym z gorszych, jakie na tym portalu widzałem.

maga maga

No... bilko, odważny jesteś. Możesz się teraz spodziewać pod którymś swoim zdjęciem awangardowego podejscia do ortografii, składni i gramatyki.

bilko bilko

Ocena użytkownika: 2
To zupełnie niechcący przycisnąłem kciuk do góry do komentarza Zibiro. Tak jakoś przez przypadek tu trafiłem, bo na forum odpowiadałem na post BlackPaula.
Zdjęcie kiepskie i odpwiedź na rzeczowy komentarz BlackPaula równie kiepska. Zadziwiająca jest ta dyskusja podjęta po roku :-). Ocenę zdjęcia zawyżam, bo potrzebuję w nowym systemie mieć wystawione średnie oceny(tak miśię wydaje). Najbardziej razi ten nieostry parasol kłujący oczy. Dla równowagi kciuk do góry dla komentarza BlackPaula :-).

zibiro zibiro

danielo194  widze że nie kumasz,a wystarczy troche wyobrazni-nie zaciągla ręcznego
Wyświetl więcej
fotbox loader

zibiro zibiro

danielo194  widze że nie kumasz,a wystarczy troche wyobrazni-nie zaciągla ręcznego

zibiro zibiro

Tu nick-on im nie wiesz co widzisz tylko się wysmętniasz-to jest piękno Polskiej przyrody,ja tak widze a ty czerpiesz z pdbranych fotek i prosze nie wysmetniaj sie

zibiro zibiro

czym sie chwalisz zaporzyszonom fotką,jak zreszta wszystkie te twoje fotki

zibiro zibiro

przykro że nie zdarzył jej złapać a może to i dobrze ze ta teczka była tak ciezka ze nie pozwolila mu podarzyc za nią,poprzez to uratował swoje życie

zibiro zibiro

i ona dojdzie,nie wazne na ktorym miejscu,ale siła walki-super fotka!! Pozdrawiam
Wyświetl więcej
fotbox loader
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając z naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.