NinAV

Ocena: 8.41

...
18+

Ocena: 8.41

Kategoria: Portret

Album: Retrosleep

Dodano:: 22 mar 2017, 19:47:50

ID obrazu: 244284

Licencja: Nie do użytku publicznego

Liczba wyświetleń: 1090

Modelka: Bożena D Stylizacja: Slav Medieval Shop wizaż: Dominika Grabiec Make Up

Horacy Horacy

Jak jest latarenka, to Redakcja zawsze poleca.

Jerry Jerry

Ocena użytkownika: 8
Uzywam PS i wiem, ze efekty pracy na warstwach sa niewatpliwie czesto spektakularne. Tutaj wydaje mi sie listki fajnie pasuja do calosci. Sylwetka jednak wyglada bardzo statycznie, co juz troche mniej mi sie podoba.

nick-on nick-on

To ja może się wytłumaczę z mojego komentarza... Nie używam Photoshopa i nie wiem, jakie efekty się uzyskuje przy poszczególnych działaniach. Czy nakładka w postaci listków, to jest coś, co się nakłada na całe zdjęcie i tylko wycina to, co ma nie być pokryte nakładką? Jeśli tak, to prawdopodobnie w tym jest sęk. Moim zdaniem bardzo nienaturalnie wygląda szata po prawej na dole. Nie tyle sama szata, co styk szaty i ściółki leśnej. Wygląda to jakby postać była wklejona i stąd moja uwaga o fotomontażu. Może jest to kwestia jeszcze do dopracowania? Jak sądzę drzewa po lewej zostały w PS-ie rozmyte, co potęguje wrażenie wklejenia postaci w zdjęcie.

anna.Ścigaj anna.Ścigaj

Ocena użytkownika: 8
Fantastyczny kadr!

NinAV NinAV

Upss wkradł się byk :) " korzystam" .
Wyświetl więcej
fotbox loader
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając z naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.