wzrokowiec

"Takich dwóch, jak nas trzech, to ani jednego" ;-)

Ocena: 9.41

Zamek Wrocław Główny
18+

Ocena: 9.41

Kategoria: Architektura

Album: Architektura

Dodano:: 17 lip 2017, 01:11:35

ID obrazu: 246008

Licencja: Nie do użytku publicznego

Liczba wyświetleń: 64

Zeno Zeno

Osobiście wolę, gdy wieże mojego dworca nie wyglądają jak ta w Pizie, ale przyznaję, że nowatorsko i interesująco podszedłeś do tematu.

wzrokowiec wzrokowiec

Dzięki Jerry,
Nie zauważyłem tam żadnego nieprzyjemnego zapachu, wokoło posadzono mnóstwo drzew, jest czysto i pięknie.

P.S. To nie jest zdjęcie z rybiego oka. Po prostu zrobiłem trzy zdjęcia i złożyłem z nich panoramę sferyczną. Prostą też złożyłem ale nie podobała mi się aż tak bardzo :P

Jerry Jerry

Ocena użytkownika: 9
Po prawej byl przystanek Taxi gdzie czekalo zawsze sporo ludzi, a po lewej stacja benzynowa. No i ten nieprzyjemny zapach wokolo, a jednak teskni sie do tamtych czasow. Fajny powykrecany kadr :-)

wzrokowiec wzrokowiec

Dzięki za komentarz.
Faktycznie te słupy trochę przeszkadzają w podziwianiu architektury dworca. Jednak, gdyby ten środkowy słup (bo trzeci po prawej odciąłem) był dokładnie na środku, to zepsułby ten kadr. A tak mniej rzuca się w oczy :)

cornus_2 cornus_2

Ocena użytkownika: 9
Perełka architektury. Ładnie pokazana. Szkoda, że słup jest niesymetryczny. Ci co go stawiali nie pomyśleli o potrzebach fotografów;)
Wyświetl więcej
fotbox loader
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając z naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.