Sigma z mocowaniem Sony E

0

Obiektywy SIGMA 50mm F1.4 DG HSM Art i SIGMA 85mm F1.4 DG HSM Art z mocowaniem Sony-E już w sprzedaży!

Na początku roku informowaliśmy o rozpoczęciu przez SIGMA Corporation produkcji obiektywów z prestiżowej linii Art w wersji dla pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych z mocowaniem Sony-E. Obiektywy SIGMA 50mm F1.4 DG HSM | Art i SIGMA 85mm F1.4 DG HSM | Art z mocowaniem Sony-E właśnie trafiły do sprzedaży na polskim rynku.

Oferując te same bardzo wysokie osiągi optyczne, jakie mają obiektywy z prestiżowej linii Art, modele z mocowaniem Sony-E zostały zaprojektowane z nowym algorytmem optymalizującym autofocus i prędkość przesyłania danych. Dzięki niemu szybkość i jakość ostrzenia obiektywów SIGMA jest na tym samym poziomie, co w konstrukcjach oryginalnie projektowanych dla aparatów bezlusterkowych Sony-E. Dotyczy to pracy we wszystkich trybach autofocusa, w tym także trybu ciągłego AF-C, który nie był dostępny z konwerterem MC-11. Obiektywy są również dostosowane do współpracy z systemem stabilizacji matrycy oraz korekcji poziomów jasności na brzegach obrazu, dystorsji i aberracji chromatycznej.

W ofercie obiektywów SIGMA Art dedykowanych do aparatów z mocowaniem Sony E znajdzie się 7 modeli o ogniskowych od 14 do 135mm. Obecnie do sprzedaży trafiły dwa pierwsze modele – SIGMA A 50mm F1.4 DG HSM i SIGMA A 85mm F1.4 DG HSM. Na początku przyszłego tygodnia na polskim rynku pojawią się SIGMA A 24mm F1.4 DG HSM oraz SIGMA A 35mm F1.4 DG HSM.

Sugerowane ceny detaliczne:

SIGMA A 50mm F1.4 DG HSM – 3290 PLN

SIGMA A 85mm F1.4 DG HSM – 4790 PLN

SIGMA A 24mm F1.4 DG HSM – 3190 PLN

SIGMA A 35mm F1.4 DG HSM – 3490 PLN

Wyłącznym dystrybutorem obiektywów SIGMA w Polsce jest K-Consult.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Brak komentarzy do "Sigma z mocowaniem Sony E"

Skomentuj