Wracają targi FILM VIDEO FOTO

0

Dwa lata pandemii wymęczyły nas wszystkich i nie jedno zmieniły w naszym życiu. Jednym z widocznych efektów było wycięcie w pień masowych spotkań, w tym targów. Dość wspomnieć, że ostatnia Photokina miła miejsce w 2018 roku i niewiele wskazuje na to, by pojawiła się następna… Tym bardziej wypada się cieszyć, że nasza rodzima impreza targowa wraca, w nieco może zmienionej formie, ale jednak. Najważniejsze, że będzie!

Jedną z ważniejszych zmian jest termin – dotychczas FVF odbywały się tuż przed Wielkanocą, u progu Wielkiego Tygodnia, tym razem targi odbędą się dwa tygodnie po Świętach. Tegoroczne hasło też zwiastuje zmiany – „Ucz, promuj, prezentuj” oznacza, że spory nacisk ma być położony na warsztaty, wystawy i różnej maści eventy fotograficzne.

Poniżej oficjalna informacja prasowa:

Nie lada gratka dla wszystkich wielbicieli sztuki filmowej i fotograficznej! W dniach 20 – 22 kwietnia 2023 roku w Hali EXPO Łódź odbędą się Targi FILM VIDEO FOTO.

Targi FILM VIDEO FOTO – najstarsza impreza wystawiennicza tej branży w Polsce wraca odmieniona. Przyświeca jej hasło: „Ucz, promuj, prezentuj”!

Tak jak do tej pory podczas Targów FILM VIDEO FOTO nie zabraknie okazji do spotkań z najlepszymi produktami uznanych światowych i polskich marek, nowościami i innowacyjnymi rozwiązaniami dla zawodowców oraz foto i video maniaków. W Łodzi pojawią się wiodący producenci i dystrybutorzy sprzętu oraz akcesoriów fotograficznych i audio-video. Nie zabraknie też dostawców zaawansowanych rozwiązań z zakresu grafiki komputerowej, cyfrowej obróbki obrazu, a także druku.

Ta edycja szczególnie mocno zaakcentuje jednak społeczny aspekt targów. Hala EXPO Łódź stanie się miejscem, wymiany wiedzy i zdobywanego latami doświadczenia. W trakcie licznych warsztatów i prelekcji uczestnicy imprezy spotkają się z ekspertami oraz nagradzanymi fotografami, którzy dostarczą im mnóstwo nowych inspiracji.

Podobnie jak podczas poprzednich edycji, targom FILM VIDEO FOTO towarzyszyć będą liczne wystawy fotografów-artystów, które dadzą mnóstwo okazji do zachwytu.

Strona internetowa: http://filmvideofoto.pl

Relacja z 2019: https://youtu.be/Dcz5ZRJOn5M

Zdjęcia z poprzednich edycji: https://we.tl/t-fgwRiJD1we

Profil na facebooku: https://www.facebook.com/filmvideofoto

Oficjalne wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/1949365228729247

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Brak komentarzy do "Wracają targi FILM VIDEO FOTO"

Skomentuj